-
"Give Me a Clue, Please!" - PPT Vocabulary Game Template
Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €2,99 EUR -
"Minefield" PPT Game Template
Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €2,99 EUR -
"Two Truths and a Lie" PPT Game Template
Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €2,99 EUR -
Action Verbs PPT Bundle - Two PPT Lessons for Grade 1 Students (Save €2)
Regular price €13,98 EURRegular priceUnit price / perSale price €13,98 EUR -
Adverb Action - Fun ESL Guessing Game
Regular price €4,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €4,99 EUR -
Adverbs of Frequency - Grade 4 PowerPoint Lesson
Regular price €7,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €7,99 EUR -
Animal Groups - Grade 5-6 PowerPoint Lesson
Regular price €8,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €8,99 EUR -
Animal Habitats - Grade 3-4 PowerPoint Lesson
Regular price €7,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €7,99 EUR -
Animals - Grade 1-2 PowerPoint Lesson with Video
Regular price €8,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €8,99 EUR -
Antarctica - Grade 5-6 PowerPoint Lesson
Regular price €8,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €8,99 EUR -
Around the World – Grade 5-6 Interactive PowerPoint Lesson
Regular price €8,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €8,99 EUR -
At School - Grade 2 PowerPoint Lesson with Video
Regular price €8,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €8,99 EUR -
At the Airport + Around the World - ESL PowerPoint Lesson Bundle (Save €2)
Regular price €15,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €15,99 EUR -
At the Airport - Grade 5 Interactive PowerPoint Lesson
Regular price €8,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €8,99 EUR -
At the Playground - Grade 3-4 PowerPoint Lesson
Regular price €7,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €7,99 EUR -
At the Supermarket - Grade 2-4 PowerPoint Lesson (Food Containers)
Regular price €7,99 EURRegular priceUnit price / perSale price €7,99 EUR